Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 01.05.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

четвер, 29 листопада 2018 р.

Полоненим морякам нададуть допомогу по 50 тис. грн

29.11.18
Полоненим морякам нададуть допомогу по 50 тис грн

Міністр оборони України підписав наказ про надання матеріальної допомоги у сумі 50 тис. грн кожному із військових, які були незаконно затримані та взяті у полон 25 листопада 2018 року.

— Вчора в Одесі, представники Командування Військово-Морських Сил ЗC України провели зустріч з рідними та близькими військовополонених щодо їхніх прав та вирішення проблемних питань, — повідомив Міністр оборони України Степан Полторак на своїй сторінці у Facebook.

Також він зазначив, що юридичними службами Міноборони, Генштабу та Командування ВМС забезпечено координацію з Офісом Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини, органами влади, міжнародними правозахисними організаціями, громадськими об’єднаннями та волонтерами — Українською Гельсінською спілкою з прав людини, «Крим-SOS», Медійною ініціативою за права людини та іншими.

Зокрема, йдеться про правову підтримку українських військових моряків на міжнародному та національному рівнях, інформування громадськості щодо стану військовополонених, а також заходів, які вживаються українською стороною з метою повернення наших воїнів додому.