Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 28 листопада 2018 р.

Нацгвардію частково підпорядкують Збройним Силам

28.11.18

Національну гвардію частково перепідпорядкують Збройним Силам, у зв'язку із введенням воєнного стану – заявив на брифінгу заступник начальника Генштабу ЗСУ Радіон Тимошенко.

Повідомляє національне інформаційне агентство «Укрінформ».

Важливим аспектом є те, що ЗС України перепідпорядковуються деякі частини та підрозділи Нацгвардії України. Підпорядковуватись будуть тільки ті частини і підрозділи, які попередньо готувались до виконання завдань за призначенням. Зокрема ті, хто супроводжує арештованих, підпорядковуватись не будуть

Він також зауважив, що незабаром з оперативним резервом першої черги будуть проведені відповідні збори, будуть доукомлектовані військові частини та завершено перегрупування військ у залежності від обстановки, яка склалась.


Довідка. Відповідно до статті 6-1 Закону України «Про Національну гвардію України» під час дії воєнного стану Національна гвардія України для виконання завдань з оборони держави підпорядковується Міністерству оборони України.