Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

четвер, 24 січня 2019 р.

Elbit модернізує вертолітні шоломи для армії США

24.01.19
Elbit модернізує вертолітні шоломи для армії США

Армія США обрала Elbit Systems для обладнання вертолітних шоломів HGU-56/P (RWH) цифровими дисплеями згідно з програмою Air Soldier Common Helmet Mounted Display (CHMD).

Крім Elbit за контракт також змагалися компанії BAE Systems і Thales.

22 січня був укладений контракт на 24,3 млн дол. США, якй передбачає виготовлення першої партії шоломів до 21 січня 2024 року, у подальшому передбачається розширення замовлення. Загалом американська армія планує придбати 1825 таких шоломів проягом п'яти років.

Прозорий цифровий дисплей високої чіткості буде інтегрований у шолом HGU-56/P Rotary Wing Helmet (RWH) для екіпажів усіх гелкоптерів, окрім AH-64D Apache Longbow, які наразі замінюються на AH-64E Apache Guardian. Дисплей монтуватиметься у рухому частину шолома.

Передбачається, що модернізовані шоломи увійдуть до системи Raytheon Air Soldier, яка розроблена для підвищення ситуативної обізнаності екіпажів гелікоптерів і являє собою комплекс засобів зв'язку, інформаційних дисплеїв та системи життєзабезпечення.

Нагадаємо, що 22 січня також було підписано Меморандум про співпрацю між Elbit Systems та українським держконцерном «Укроборонпром».