![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgeJL8SVMqBeqpa0H-N4u_gSohnW3T36d-zb7Yc07QglC3UYlMVU9NdH8GVLr1XLOt7AjQ8s0fRVefbtzoPhXn15ye26Kn8CVqPwUYHcT-8EP_kGhHU5jBGVVgJPKp1WnYo95cvP-nfCPU/s1600/dsns.png)
Спеціальний авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України, що базується у Ніжині, 22 лютого відзначмв 20 річницю з моменту свого створення.
Пропонуємо до уваги фоторепортаж із заходів від Military Aviation.
У зв’язку з постачанням гелікоптерів Airbus, на території аеродрому розбудовується відповідна інфрастурктура. Так, у 2018 році було збудовано 4 ангари, які мають освітлення, обігрів, сигналізацію та комфортні умови праці для персоналу.
За словами чиновників МВС, до кінця року прибудуть ще три гелікоптери Airbus.
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjZ31IMRBEYwoYj8qrtllGxsvmhLDx-NtYUm3nWbvB3MnWizzCGWxS6N0eJtKqKvUtGUxIhZm2aclG8DgCxPOY99MvqeeQB0TsbKqlDsttKVwyC3nePQbRIqGIpk3R0k2Rasm6AR-j-InE/s1600/2m-1.jpg)
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLFDFek51hKIaGqVZ7VSbCdjqmQdsjyp93bmBtm9GAzsHmPFB6N-cezu_Jq1EfB3TCugJbRJGlCRcZaQQ1wdqpUTPMSEyYbS9rhtU_VFIIz21o_pCcp2UFUbq7sDEsQwWxZIaiIq1MNYM/s1600/1m-1.jpg)
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgyZNXXFDYDFuRXf8hsoTyYi742rZ-ULuAC0FR4Z3wFI0sHfaBzGhz2BEIndIzO0EUV7HwhPiv2CVwNrYyRhXNRv1e5tPF_70KW10tHs540aKJXVgsH2cDV9TyQEj7n75VVgvboBZfPHJg/s1600/11m-1.jpg)
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhPdv94rUTYwcXTyMrf0L_hu4YxJxkmV_Lz6pzbEIikpHBsYNihxeGfxgZK_fFlmS7IT9GmpkOmasa-nzlhX_LuQjgADez5Fr0HyUUNdOAGQvomGO3ILV3kPTKLuAETTgCOwfdmaHF3NRo/s1600/20m.jpg)
На початку року до Ніжина прибув Н225 б/н 53, потім з Борисполя здійснили переліт б/н 51 та «десятка» Національної гвардії України. Варто зазначити, що «гвардієць» зимує у Ніжині, поки для нього будується ангар та відповідна інфраструктура на авіаційній базі НГУ.
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEXXxpYdptwpa4VKNe064PUO2zAmg8bEvnXDkFW27IH8yVz13f8PFQp5aQOCPFmHzMOnvDtgt12KhYofquhNDXx-u14-sMT93YmXW9T-le-vRibKLkOHc67_SLjK6sQg2kyz5gZnk3F-8/s1600/17m.jpg)
З нагоди свята особовий склад загону отримав сертифікати на житло. На реконструкцію казарми під житловий будинок з держбюджету було виділено понад 9 млн. грн, що дало змогу забезпечити квартирами 48 сімей авіаторів-рятувальників. У будинку 4 однокімнатних квартири, 14 двокімнатних, а також 6 трикімнатних квартир загальною площею 2004 м.кв.
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEinfcA0pBx7iCk8BRm9z2EjSaXVOSq9HS6MBPwdFugkMRXilSQO3ripXaj8uiEPNedk-1AiP_R-iKqVaQQ30CeFMMhFfnNOATEY2_jXiBfTV0jofxsx-30iai3f6TWcmObiGjW5A51ByLw/s1600/48m.jpg)
Псля урочистої частини відбулась демонстрація можливостей гелікоптерів Airbus Н225 Super Puma та ЕС145, зокрема робота на висінні Н225, зліт та виконання гірки з подальшим набором висоти, евакуація постараждалого за допомогою лебідки гелікоптером ЕС145. Крім того, літак Ан-32П виконав заходи на умовне гасіння пожежі.
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhkMHY_SwWWthM5YnogkXIb3G44nik-pAtOrLn6vgQ5io26VeMBwxSMAU-GwloVAsGgr8Xb7dlqUVsp47AAuAXogvdtlIGw7qPzUJBWgWRX3G1zasSLyYYJU8jKh-b6SODSDWPmb4FEUnM/s1600/31m.jpg)
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgt_G_0R5b9HPLL15YcqiiRdMerUEYhY7ijPu-vMniFFwuZgIMfnqgivWF_uygnllzwkqUDREL6ruU-HIeittJFA0YsfP3Q8-jn8kDD2E8KPaYctrLAI6e63yvrwCgU0_SVfUAmQV0EDrA/s1600/35m.jpg)
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEife8hbfjGQl-UmRB0Gqk7X_Aah2MS92zEjSEiWw0I3MstdNIVVch8YUA_t7bBv0o0KZk6RtwZUND3wvmmvg_D-N8uYDn-k8XmhPhCpqC3IljuIwlNIz4xSKZI_r-N8GfHCRpd93hQc8Pk/s1600/29m.jpg)
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiH8uQPKjkSN-bOel0iDNsKKxja4y9zQFbySrQMVs6EQ3GieIhAcMe0Y_iYzvsAaK0FK_wN1OTAAa5R7t_3Gjsdd-MkqXCPws8UA7dIQBqTHc-EriLaS4GxK1s4KPVIlEHrXUY2Kr6oqSs/s1600/3m-2.jpg)
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj08orHRbDYGIR2-0vilxau-UFHidGL5nifGj1PocPUvpui9-4r-k_O_o5H78xu_zaeXawo1PrsrS_yxQzvEJQlptnwqghH0-EzoY4zDAar53JSdxupipBi-eOMUQz3IHmBgQpX2xITzp8/s1600/41m.jpg)
![Річниця авіаційного загону ОРС ДСНС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgNXtYNRKi6Aw77CPMItP6wWYZZafyMMkGwnZK8I5T_62gJQ7DFZKIxCD7D_hwQRSTXsQbwMQRE942XSINGDvgMfh361wP5C6lerVNsSQbPKn05JRLMVbsVuMP1Jo65jDDDKOwHQ7gHDtQ/s1600/27m.jpg)
Читати також: Вся авіація оперативно-рятувальної служби [інфографіка]
Читайте Ukrainian Military Pages у Telegram, Twitter та Facebook