Полторак підписав наказ про підвищення надбавки за ООС та ввів надбавку для моряків на Азові

Полторак підписав наказ про підвищеня надбавки за ООС та ввів надбавку для моряків на Азові

Міністр оборони підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпезпечення військовим у районі ООС, а також про введення надбавки за службу на Азовському морі.

Про це Степан Полторак повідомив дописом на своій сторінці у Facebook.

За рішенням Президента України Петра Порошенка щойно підписав наказ щодо підвищення доплат до грошового забезпезпечення військовослужбовцям ЗС України, які знаходяться у районі ООС.

Виплати будуть відбуватися з першого квітня 2019 року. Військовослужбовці, які знаходяться на першій лінії зіткнення, будуть отримувати доплату +2000 гривень, і загальна сума буде складати 12000; на другій лінії зіткнення +1 000 тис. гривень; - і загальна сума буде дорівнювати 5 500.

Окрім цього, буде підвищено грошове забезпечення військовослужбовцям ВМС ЗС України, які виконують бойові завдання та знаходяться у акваторії Азовського моря: вони отримуватимуть доплату 5500 гривень, а під час виходу на бойові чергування - 12 тисяч гривень.

Нагадаємо, що про рішення стосовно чергового збільшення виплат для військових в ООС, Президент Петро Порошенко оголосив вчора, 1 березня, під час перебування на опорному пункті наших десантників в районі проведення операції Об'єднаних сил.

Полторак підписав наказ про підвищеня надбавки за ООС та ввів надбавку для моряків на Азові


Читайте Ukrainian Military Pages у Telegram, Twitter та Facebook