Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 01.05.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 17 квітня 2019 р.

Нові казарми для королівської піхоти (ФОТО)

17.04.19
Нові казарми для королівської піхоти (ФОТО)

Добігає кінця будівництво чергових сучасних гуртожитків (казарм поліпшеного планування) – цього разу для солдатів 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

У пункті постійної дислокації бригади – місті Яворові, що на Львівщині, наразі завершується будівництво чотирьох казарм підвищеного комфорту для солдатів-контрактників, також тут будуть типові багатоквартирні будинки для сержантів та офіцерів.

Сьогодні, 17 квітня, стан будівництва гуртожитків, а також інші об’єкти інфраструктури бригади, під час робочої поїздки на Львівщину оглянув Міністр оборони, якій також перевірив готовність тилових підрозділів до зустрічі бригади після повернення з району проведення ООС.

фото © Аліса Бірюкова

Також, Степан Полторак проінспектував хід будівництва нових казарм для особового складу 184-го навчального центру в смт. Старичі, Львівської області.

На цьому місці ще рік тому не було нічого. Сьогодні вже побудували гуртожитки на 1500 військовослужбовців, в планах практично ще стільки ж. Крім того, почали вже будувати будинки для сержантів та сімейних військових. Пріоритет — завершити проект по будівництву житла і рухатись вперед та жити в комфортних умовах
Нові казарми, гуртожитки та будинки для військових у Старичах Нові казарми, гуртожитки та будинки для військових у Старичах Нові казарми, гуртожитки та будинки для військових у Старичах

Нагадаємо, що наймасштабніший за всю історію ЗСУ проект будівництва був ініційований Президентом Петром Порошенком, за рахунок конфіскованих т.зв «грошей Януковича» – у 2017 році з 1,42 млрд дол, що було повернуто державі, 4 млрд грн було виділено на потреби Міноборони, частина їх також пішла на закупівлю і виробництво озброєння та боєприпасів.