![На Закарпатті місцеві заважають облаштовувати кордон](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh4u_HD8Vv_QuYZHgS_zsTnz8D7iqYnPvQOtICfx2y1GMS1OWX5YRtzQW7po-ZE3RycXaBf4M512nY7PKoorjqIAZoy6T5uoICCA7acIDHRc44Z4VXruVL9VSrmndP6Zp35H3eNL1nBMD8/s1600/kordon.png)
Сьогодні прикордонники Мукачівського загону почали встановлювати загороджувальний паркан на лінії державного кордону на ділянці відділу прикордонної служби «Ділове».
Роботи роботи з інженерно-технічного облаштування кордону, зокрема з Румунією, відновили у зв’язку з настанням сприятливих погодних умов та збільшенням кількості спроб порушників незаконно перетнути кордон.
Відразу до місця проведення робіт прибула група приблизно з сорока чоловік з вимогою зупинити встановлення огорожі. Чоловіки, більшість з яких є місцевими жителями, вже потрапляли в поле зору прикордонників за порушення українського законодавства.
Молодики намагалися усіляко заважати правоохоронцям та провокувати їх. Також до місця встановлення огорожі прибув сільський голова н.п. Ділове. Місцеві мешканці, демонструючи не погодження з представниками Держприкордонслужби також перекрили автомобільну дорогу сполученням «Рахів – Мукачеве».
На даний час прикордонники роботи продовжують та фіксують дії громадян. До місця події викликано співробітників Національної поліції та оповіщено компетентні правоохоронні органи.
![На Закарпатті місцеві заважають облаштовувати кордон](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhtLIjgqYTK19fuNnsCcYGqFLTsQfXpMaz8aF-EM187-peQCjC3lkml3TLNJ_DS-c9NdK33uySWdNHtjJ5Fz6gEAUQgOJbWgdsurjRFRclXnWKbachlhP0O2KyNKylOGWDPZaaPqR3oR7k/s1600/1001.jpeg)
![На Закарпатті місцеві заважають облаштовувати кордон](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_LA8hjUFYpqN14Dy-WC7z98sVPOiBaCWwenb1V8o7zrA5R6eKDyEb_L6I7qpS4rUnCu2FC-kZMIXzFNDpJoNmGVTa_NRHH1vtiGK_PumKV7O5BOO_aYBlw_T-mYpnJfWVco2yWtLDUME/s1600/1002.jpeg)
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Державної прикордонної служби України