![Бригаді швидкого реагування Нацгвардії п'ять років](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfOajGJpjsrgYNKnJ0rD2Qu7bJjoTHY50kK0NGRywhOU1_hxoWS7HFOwrNOJx8FK2vmbaSJ7LGhfxcoS3X2bTjDORIHScHhM0DTjrKwXCnoPs9jXSgnfUl0WNieP5Nxq5oCaZm8pKJ-w4/s1600/ngu.png)
Бригада швидкого реагування Національної гвардії здатна оперативно вирішувати конфлікти низької інтенсивності та захищати український народ, державність у будь-якому регіоні України.
Створена в березні 2014-го року, частина фактичний набір особового складу розпочала у жовтні 2015 року. Претенденти проходять багаторівневий жорсткий відбір. Серед ключових принципів формування підрозділу нового зразка – повага до солдата, бездоганна професійна підготовка, бойовий досвід, знання іноземних мов.
Пункт постійної дислокації у Гостомелі, що на Київщині, використання аеродрому «Київ-Антонов» дає можливість підрозділам у найкоротший час прибути у будь-який регіон України.
У Національній гвардії України бригаду швидкого реагування розглядають як унікальну частину, досвід якої стане базою для реформування усього військового формування.