Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 15 травня 2019 р.

Приватна компанія налагодила виробництво парашутних гальмівних систем для фронтової авіації

15.05.19
парашутних гальмівних систем

Науково-виробниче підприємство «Авіаційні системи України» налагодило унікальне виробництво парашутів військового призначення, що мають стабільний попит на ринку.

Про це директор компанії розповів в інтерв'ю журналу Defense Express.

У 2014 році наша країна втратила наукову та виробничу база парашутобудування, що була розташована переважно у Феодосії (ДП НДІ «Аеропружних систем» та приватні підприємства).

– Свого часу ми підтримали низку спеціалістів з «Науково-дослідного інституту парашутобудування», які перебралися на материкову частину, залучили їх до роботи. Протягом 2013-2015 років разом напрацювали теоретичну базу, визначилися, чого ми хочемо досягти з цим проектом. У 2016 році організували компанію і почали рухатися вже в юридичному напрямку – оформлювати документацію, реєструватися, а згодом – налагоджувати розробку, виробничий процес та серійний випуск продукції, – розповідає директор НВП «Авіаційні системи України» Єгор Коваленко.

парашутних гальмівних систем

Розробили майже всю лінійку систем ПТК для літаків МиГ-25, МиГ-29, МиГ-31, Су-24, Су-25, Су-27 та Су-30.

Завершується розробка гальмівних парашутів для Су-17, Су-20 і Су-22 – майже всі країни азіатського регіону мають літаки даних типів і мають міцний намір диверсифікувати свої закупки, відійшовши від довічного постачальника – Російської Федерації.

Також компанія чекає останнього погодження від Повітряних Сил ЗС України на проведення випробувань одразу двох систем – ПТК-10 та ПТК-29 на МиГ-29 та Су-27, які перебувають у нас на озброєння. Наступний етап, що буде влітку – ПТК-6 і ПТК-25 на Су-24 і Су-25 відповідно.

парашутних гальмівних систем

Всього НВП «Авіаційні системи України» виготовлено наразі близько 300 парашутів і є замовлення до осені наступного року. З літа минулого року компанія активно працює й у напрямку парашутно-вантажних систем.