Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 27.03.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

понеділок, 24 червня 2019 р.

«Авіакон» отримав сертифікат схвалення організації з технічного обслуговування та ремонту

24.06.19
Авіакон отримав сертифікат  схвалення організації з технічного обслуговування та ремонту

ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» отримав сертифікат схвалення організації з технічного обслуговування та ремонту вертольотів лінійки «Мі», їх модифікацій та компонентів.

Зокрема начальник Управління регулювання діяльності державної авіації України генерал-майор Микола Кушнірук, 30 травня вручив директору державного підприємства Ігорю Марченко сертифікат схвалення організації з технічного обслуговування та ремонту вертольотів Ми-2, Ми-8, Ми-14, Ми-24 та їхніх модифікацій, вертольоту Ми-24ПУ1 та їхніх компонентів.

Микола Кушнірук зазначив, що підприємством та спеціалістами Управління проведено великий обсяг роботи, в результаті чого підприємство підтвердило відповідність вимогам Правил, що пред’являються до організацій з технічного обслуговування і ремонту (Частини-145В).

Авіакон отримав сертифікат  схвалення організації з технічного обслуговування та ремонтуЧитайте Ukrainian Military Pages у Telegram, Twitter, Facebook та Linkedin


Використані джерела:
www.aviakon.com