Затверджено нарукавну емблему командування ССО

Автор: Андрій Шинко
Затверджено нарукавну емблему командування ССО

Начальник Генерального штабу – головнокомандувач ЗС України затвердив нарукавну емблему Командування Сил спеціальних операцій ЗС України, повідомляє пресцентр командування.

Наведені персцентром зображення двох варіантів емблем КССпО (повнокольорового та приглушеного-захисного) супроводжуються описом.

Нарукавний знак до парадного, парадно-вихідного та повсякденного однострою Командування ССО має вигляд темно-сірого геральдичного щита.

Срібна голова Вовкулаки із золотими очима – уособлює керівну, тобто «головну» структуру ССО. У пащі вовк тримає дві стріли, що є символом ворога. Одна стріла зламана, це знищений ворог. Ціла стріла в іклах – нейтралізований ворог. Тобто Голова ССО вирішує, який ворог знищується, який нейтралізується. Стріли, є небезпечною, блискавичною небезпекою, що знищена. За легендою, козаки-характерники, що могли обертатися на вовків, могли ловити руками або відбивати стріли.

В основі у середині нарукавного знаку, розміщено золотий стилізований двозуб покровителя ССО - князя Святослава Хороброго.

Компонування елементів нарукавного знаку символізує спадковість бойових традицій від воїнів часів князя Святослава Хороброго і козаків – характерників до сьогодення, а також цілеспрямованість, наполегливість та рішучість під час виконання завдань з керівництва підпорядкованими військовими підрозділами ССО ЗС України.

Затверджено нарукавну емблему командування ССО