![Житомирський завод передав ЗСУ модернізовані БМП](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgJ1VSYoDvmlD0KigXfzajHdXre4j9bgFI-wEb1JaDo4qvyjdgAMcmEmjdhcmKY8Zb986IIQdtYf_hax2RoXQrI8RoXVTRHvxXPJxefZUS2LvwdRZH2_IFD8wkttbZQ-LES9RjZKfUX5G4/s1600/578.png)
Крім капітального ремонту систем та агрегатів, заміни несправних приладів, обслуговування озброєння, на машини встановлено сучасні засоби зв’язку та апаратуру супутникової навігації.
Наразі у цехах заводу триває ремонт іншої великої групи бронетехніки цього типу. Ці бойові машини планується направити до бойових частин Збройних Сил України у вересні та листопаді, після відновлення і проведення полігонних випробувань.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgo519l5v13ULEq9daG7pbtRnO3nx3Go-7GsypOqxKWIgKNXm1dRcepAXCyAwRABnfFBS81oge_TfzPvx0QkQz8euiTJAhgQOIKcQ4gHjIAyVbhNsQtCX77ihMQM2P8DFPAP3AV3_mZou8/s1600/9c7a7a7742442373f6c22ee9d3bc1d70.jpg)
Читати також: Сучасні тенденції розвитку БМП: системи управління зброєю
Використані джерела:
Офіційний вебсайт ДП «Житомирський бронетанковий завод»