НВО «Практика» імпортувала Ford Transit для військових

НВО Практика імпортувала Ford Transit для військових

Київська приватна компанія НВО «Практика», у рамках виконання державного оборонного замовлення з постачання спецмашин для ЗС України, закупила вантажні фургони Ford Transit.

Зокрема для виконання державного замовлення в інтересах Міністерства оборони України, НВО «Практика» у червні-липні 2019 року, закупило через польську компанію Vakker Sp.Z.O.O., кілька вантажних фургонів Ford Transit 2.0 Ecoblue 130km M6 AWD Ambiente Van 320 L2, виробництва Ford-Werke GmbH, місце збирання – завод Ford у Коджаелі (Туреччина).

Вартість одного фургона Ford Transit склала 52 тисячі доларів.

Нагадаємо, що у грудні минулого року, військові частини фельд’єгерсько-поштового зв’язку Збройних Сил України отримали спеціальні автомобілі саме на базі цієї моделі.

Також НВО «Практика» у липні придбала в США шасі Ford F550 Super Duty 4x4 Regular Cab Chassis 6.7L V8 Diesel (246 Kw) 2018 року виробництва за $101 136, для виконання держзамовлення в інтересах Управління державної охорони (УДО). Зауважимо, що шасі Ford F550 використовується НВО «Практика» для виробництва бронеавтомобіля Козак-5.