Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 01.05.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

субота, 28 вересня 2019 р.

Україна адаптує військові аеродроми до стандартів НАТО

28.09.19
Україна адаптує військові аеродроми до стандартів НАТО

Мережу українських військових аеродромів, вертодромів, а також злітно-посадкових майданчиків адаптують до стандартів Організації Північноатлантичного договору.

Про це інформаційні агенції АрміяInform повідомили в інженерно-аеродромній службі тилу логістики Командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

Зокрема, у Повітряних Силах завершується розроблення нормативно-правової бази щодо адаптації мережі військових аеродромів. Вже напрацювали низку змін до Правил визначення придатності до експлуатації аеродромів і злітно-посадкових майданчиків державіації України.

— Зміни розроблені на підставі узагальненої міжнародної практики сертифікації аеродромів і положень чинного Повітряного кодексу України, – повідомив начальник ІАС тилу логістики Командування ПС ЗСУ полковник Віталій Застава. – Крім того, в документі враховано результати досліджень із забезпечення безпеки польотів повітряних суден, а також нормативні документи, стандарти і практики Міжнародної організації цивільної авіації (ІСАО) та НАТО.

Правила містять вимоги щодо облаштування аеродромів і вертодромів, а також злітно-посадкових майданчиків із метою забезпечення безпеки польотів за визначених експлуатаційних мінімумів. В інженерно-аеродромній службі тилу логістики очікують, що новий документ вступить у дію ще до кінця року.