![бронекатер типу МБАК прямує Дніпром до Одеси](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjeLVdUnyzHqv6lXMmBRvMImePlv8vTHgmk1VjmnheK6HCCi4iT4P-5gxzrpZHo05pcWZycKDaBm077-VzdMNuf-HGl_K54pkuPGrzEguddXEhlKreuHwGkb5Wiei59wHkIW1zIay4YVBU/s1600/578+%25281%2529.png)
Вчора його помітили у районі Черкас, повідомляє Український мілітарний портал.
МБАК №7 був закладений на суднобудівному заводі «Кузня на Рибальському» у 2018 році, спущений на воду 2 квітня 2019 року. В Одесі катер проходитиме відомчі, а згодом й державні випробування, за результатами яких його буде введено до корабельного складу ВМСУ.
![бронекатер типу МБАК прямує Дніпром до Одеси](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhBabXgxpaHDwd9HG_zdXjN2Vc5IKmUNpXMhB_mvBmcNVjvTuNzkV8O9k6SzN89vYU5sjuORAh7Ol-vZ8CgiZjkTgP0Gs0FuhtdQgy0J7W3jIiPwYGX9F7tsr10IyTcZGXmP6d6WJRoBDk/s1600/7-j-MBAK-pid-chas-perehodu-mostu-u-CHerkasah.jpg)
Нагадаємо, що 8 лютого 2019 року відбулась закладка восьмого бронекатера, а також третього десантного типу «Кентавр-ЛК», тоді повідомлялось, що виготовлення катерів триватиме чотири місяці, а вже на початку літа очікується їх спуск на воду, але досі цього не відбулось.
Детальна інформація про проєкт 58155 на Ukrainian Military Pages »»