Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 01.05.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

неділя, 29 вересня 2019 р.

Оприлюднення стенограм розмов Зеленського з Путіним

29.09.19
Оприлюднення стенограм розмов Зеленського з Путіним

Оприлюднення стенограм всіх телефонних розмов між президентом України Зеленським та президентом РФ Путіним вимагає автор петиції, що зареєстрована на президентському сайті.
Враховуючи дипломатичний скандал, який пов'язаний із телефонними розмовами з президентом США Трампом та зміст цих розмов, зокрема: "загравання" із Трампом, узгодження позицій щодо деяких кримінальних справ, критику лідерів ЄС та екс-посла США тощо, ВИМАГАЄМО оприлюднення стенограм всіх телефонних розмов між президентом України Зеленським та президентом Росії Путіним.

Наголошуємо, що Ви – президент України, а не приватна особа, тому ці розмови не є і не можуть бути особистими приватними балачками, тим паче, якщо мова йде про розмови із лідером країни-агресора – Путіним.

Зазначена електронна петиція зареєстрована вчора, 28 вересня, на цей момент її підписали 1547 осіб з 25 тисяч, які необхідні для її розгляду президентом України.