![До 10 років за гратами засуджено бойовика ДНР](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWTTtEiuqYjQDHvKMBdPCzdiVysT1T_WS-qlfb2QGFMIQd0Vr8mfz3tEk_t4QJLwla2mTG3TiOcS1Rlv7KZhEtD5RlYp3KP7uHAhF-cW0WkapK9hnB-8hDs1TnYNU2M745JD-h16HBZbc/s1600/578.png)
Артемівський міськрайонний суд оголосив вирок у справі мешканця м. Макіївки, який із власних ідеологічних та корисливих міркувань брав активну участь у протиправній діяльності незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР», тобто скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 258-3 КК України.
Публічним обвинуваченням, яке підтримувала прокуратура Донецької області, у суді доведено, що 17 липня 2014 року 23-річний чоловік, перебуваючи на тимчасово окупованій території м. Донецька, з метою участі у дестабілізації суспільно-політичної обстановки та втрати авторитету органів державної влади України, вступив до окремої артилерійської бригади «Кальміус» так званого «міністерства оборони ДНР» та на посадах механіка-водія і командира бойової машини РСЗВ «Град» брав участь у збройних протистояннях з українськими захисниками, зокрема у районі міст Донецьк, Сніжне, Горлівка, а також у Новоазовському та Шахтарському районах.
17 лютого 2019 року, у ході проведення Збройними Силами України заходів контртерористичного характеру поблизу н.п. Луганське Бахмутського району, зазначеного бойовика поранено та затримано.
Під час судових слухань обвинувачений своєї провини у злочині не визнав, намагаючись видати себе за цивільну особу, яка у темряві випадково натрапила до блокпост ЗСУ. Проте суд визначив доводи сторони обвинувачення вичерпними і обґрунтованими та за скоєння особливо тяжкого злочину проти своєї держави виніс чоловікові обвинувальний вирок – 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
За інформацією пресслужби прокуратури Донецької області