Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

четвер, 17 жовтня 2019 р.

До 10 років за гратами засуджено бойовика т.зв. «ДНР»

17.10.19
До 10 років за гратами засуджено бойовика ДНР

До 10 років ув'язнення засуджено бойовика, який у складі незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР» воював проти Збройних Сил України на Донбасі.

Артемівський міськрайонний суд оголосив вирок у справі мешканця м. Макіївки, який із власних ідеологічних та корисливих міркувань брав активну участь у протиправній діяльності незаконних збройних формувань терористичної організації «ДНР», тобто скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 258-3 КК України.

Публічним обвинуваченням, яке підтримувала прокуратура Донецької області, у суді доведено, що 17 липня 2014 року 23-річний чоловік, перебуваючи на тимчасово окупованій території м. Донецька, з метою участі у дестабілізації суспільно-політичної обстановки та втрати авторитету органів державної влади України, вступив до окремої артилерійської бригади «Кальміус» так званого «міністерства оборони ДНР» та на посадах механіка-водія і командира бойової машини РСЗВ «Град» брав участь у збройних протистояннях з українськими захисниками, зокрема у районі міст Донецьк, Сніжне, Горлівка, а також у Новоазовському та Шахтарському районах.

17 лютого 2019 року, у ході проведення Збройними Силами України заходів контртерористичного характеру поблизу н.п. Луганське Бахмутського району, зазначеного бойовика поранено та затримано.

Під час судових слухань обвинувачений своєї провини у злочині не визнав, намагаючись видати себе за цивільну особу, яка у темряві випадково натрапила до блокпост ЗСУ. Проте суд визначив доводи сторони обвинувачення вичерпними і обґрунтованими та за скоєння особливо тяжкого злочину проти своєї держави виніс чоловікові обвинувальний вирок – 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.


За інформацією пресслужби прокуратури Донецької області