Посадовець Міноборони розікрав гроші на житло військових

квартирну чергу

Сьогодні, 27 лютого, повідомлено про підозру в розкраданні понад 600 тис грн, колишньому керівнику держпідприємства Міністерства оборони України, якій наразі обіймає посаду заступника начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗС України.

Як повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону, встановлено, що користуючись службовим становищем, під виглядом отримання безпроцентної фінансової позики, підозрюваний заволодів 482 тис грн, які були виділені Міноборони очолюваному ним підприємству на будівництво житла для військових в одному з обласних центрів.

Крім того, вказана службова особа привласнила закуплені за гроші державного підприємства та отримані нею у постачальників товарно-матеріальні цінності на суму понад 130 тис грн.

До суду подано клопотання про застосування щодо підозрюваного запобіжного заходу у виді тримання під вартою. Санкції ч. 2 та ч. 5 ст. 191 КК України передбачають покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.