Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 14 лютого 2020 р.

Mack Defense завершує поставку понад 1500 машин ЗС Канади

14.02.20
Mack Defense завершує поставку понад 1500 машин ЗС Канади

Mack Defense зібрала 1587-му, останню вантажівку для канадської армії у рамках програми Medium Support Vehicle System – Standard Military Pattern Vehicle Program (MSVS SMP).

Учора фінальна машина виїхала з конвеєра в Сент-Ніколя у Квебеку, повідомляє Mack Defense.

«Mack Defense пишається завершенням виробництва цих вантажівок, і ми сподіваємось на продовження програми та підтримку понад 1500 вантажних автомобілів MSVS, які перебуватимуть на озброєнні Збройних сил Канади», – сказав президент Mack Defense Девід Хартцелл.

Два контракти вартістю 725 мільйонів канадських доларів на постачання канадській армії 1587 вантажівок 8х8 MSVS SMP, що включають вантажні варіанти, вантажно-розвантажувальні (мультиліфт), автокрани та ремонтні машини, компанія отримала у 2015 році.

Mack Defense завершує поставку понад 1500 машин ЗС Канади

Mack Defense, яка є частиною групи Volvo, долучила до виконання замовлення кількох канадських партнерів, серед яких Dumur Industries Ltd, EODC Inc, Marshall, Craig Manufacturing та Link Suspenions of Canada (Raydan Division).