Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 11 березня 2020 р.

ЛБТЗ поставив ЗСУ чергову партію оновлених Т-64

11.03.20
ЛБТЗ поставив ЗСУ чергову партію модернізованих Т-64

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ) відвантажило Збройним Силам України чергову партію з шести відремонтованих та модернізованих танків Т-64.

Про це повідомляє АрміяInform.

– Капітальний ремонт і модернізацію цих бойових машин освоїли не так давно, однак сьогодні з ними вже на «ти» – відремонтували не один десяток, – каже директор заводу Віктор Андрощук.

ЛБТЗ поставив ЗСУ чергову партію модернізованих Т-64

Він також додав, що впродовж минулих років конструкція танка зазнала низки змін, а комплектування відбувається з деталей вітчизняних або європейських виробників. Зокрема оновлені машини отримали сучасні засоби навігації, надійний радіозв’язок, покращення озброєння та захисту – і це лише частковий перелік апгрейдів Т-64 від ЛБТЗ.

Львівський бронетанковий продовжує модернізацію Т-64

Нагадаємо, що раніше директор підприємства повідомляв, що львівський завод випускає у місяць п'ять модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року, яких заголом Українська армія отримала вже як мінімум півтори сотні.

Читати також:ТОП-2019: рейтинг компаній оборонної промисловості України