Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

середа, 11 березня 2020 р.

ЛБТЗ поставив ЗСУ чергову партію оновлених Т-64

11.03.20
ЛБТЗ поставив ЗСУ чергову партію модернізованих Т-64

Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод» (ЛБТЗ) відвантажило Збройним Силам України чергову партію з шести відремонтованих та модернізованих танків Т-64.

Про це повідомляє АрміяInform.

– Капітальний ремонт і модернізацію цих бойових машин освоїли не так давно, однак сьогодні з ними вже на «ти» – відремонтували не один десяток, – каже директор заводу Віктор Андрощук.

ЛБТЗ поставив ЗСУ чергову партію модернізованих Т-64

Він також додав, що впродовж минулих років конструкція танка зазнала низки змін, а комплектування відбувається з деталей вітчизняних або європейських виробників. Зокрема оновлені машини отримали сучасні засоби навігації, надійний радіозв’язок, покращення озброєння та захисту – і це лише частковий перелік апгрейдів Т-64 від ЛБТЗ.

Львівський бронетанковий продовжує модернізацію Т-64

Нагадаємо, що раніше директор підприємства повідомляв, що львівський завод випускає у місяць п'ять модернізованих танків Т-64 зразка 2017 року, яких заголом Українська армія отримала вже як мінімум півтори сотні.

Читати також:ТОП-2019: рейтинг компаній оборонної промисловості України