Україна придбала чергову партію американських парашутів

Парашутна система Т-11

Державний спецекспортер ДГЗП «Спецтехноекспорт» імпортував зі США чергову партію парашутних систем Т-11 виробництва Airborne Systems North America на 4,3 млн доларів.

Зокрема у листопаді 2019 року було придбано 260 парашутних систем цього типу.

Минулого року парашути Т-11 були офіційно допущені до експлуатації в ЗС України (Десантно-штурмових військах), разом із парашутними системами Intruder RA-360, Hi-5 та керованими системами точного повітряного десантування вантажів MicroFly II та FireFly.

Це вже не перша партія – у квітні «Спецтехноекспорт» повідомив про виконання контракту з постачання неназваної кількості парашутних систем спеціального призначення та керованих систем десантування вантажів Airborne Systems North America, в інтересах ДШВ ЗСУ.

Парашутна система Т-11

Парашутна система Т-11 призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків вдень та вночі з гелікоптерів типу Мі-8 та військово-транспортних літаків типу Ан-26, які виконуються окремим парашутистами або групою, з повним озброєнням та спорядженням (або без нього) на швидкості польоту до 277 км/год, з висот 152 - 5330 м при польотній масі парашутиста до 181 кг.

Перед початком експлуатації нових десантно-парашутних систем, «Спецтехноекспорт» та фахівці американської компанії організували навчання військових інструкторів особливостям використання та обслуговування нового обладнання.