Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

неділя, 22 березня 2020 р.

Україна придбала чергову партію американських парашутів

22.03.20
Парашутна система Т-11

Державний спецекспортер ДГЗП «Спецтехноекспорт» імпортував зі США чергову партію парашутних систем Т-11 виробництва Airborne Systems North America на 4,3 млн доларів.

Зокрема у листопаді 2019 року було придбано 260 парашутних систем цього типу.

Минулого року парашути Т-11 були офіційно допущені до експлуатації в ЗС України (Десантно-штурмових військах), разом із парашутними системами Intruder RA-360, Hi-5 та керованими системами точного повітряного десантування вантажів MicroFly II та FireFly.

Це вже не перша партія – у квітні «Спецтехноекспорт» повідомив про виконання контракту з постачання неназваної кількості парашутних систем спеціального призначення та керованих систем десантування вантажів Airborne Systems North America, в інтересах ДШВ ЗСУ.

Парашутна система Т-11

Парашутна система Т-11 призначена для бойових і навчально-тренувальних стрибків вдень та вночі з гелікоптерів типу Мі-8 та військово-транспортних літаків типу Ан-26, які виконуються окремим парашутистами або групою, з повним озброєнням та спорядженням (або без нього) на швидкості польоту до 277 км/год, з висот 152 - 5330 м при польотній масі парашутиста до 181 кг.

Перед початком експлуатації нових десантно-парашутних систем, «Спецтехноекспорт» та фахівці американської компанії організували навчання військових інструкторів особливостям використання та обслуговування нового обладнання.