Відкрито справу за фактом обстрілу санітарної машини

Прокуратура відкрила справу через обстріл санітарної машини

Розпочато досудове розслідування за фактом обстрілу санітарного автомобіля представниками терористичної організації «ДНР», що діють під контролем Російської Федерації.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Донецької області.

У ході досудового розслідування встановлено, що 9 березня 2020 року, близько 12:50, в районі с. Гнутове Донецької області бойовиками з безпілотного літального апарату скинуто дві гранати на санітарний автомобіль 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» ЗС України, який мав знаки розрізнення, а саме зображення червоного хреста на даху. Внаслідок ворожої атаки автомобіль зазнав пошкоджень.

Прокуратура відкрила справу через обстріл санітарної машини Прокуратура відкрила справу через обстріл санітарної машини Прокуратура відкрила справу через обстріл санітарної машини Прокуратура відкрила справу через обстріл санітарної машини

Вказані дії є грубим порушенням положень Конвенції про поліпшення долі поранених і хворих у діючих арміях від 12.08.1949 та Додаткового протоколу від 08.06.1977 (Протокол І).

За фактом скоєного злочину внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) КК України.