Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 27 квітня 2020 р.

ССО США отримали новий транспортер для бойових плавців

27.04.20
Dry Combat Submersible (DCS)

Компанія General Atomics Electromagnetic Systems (GA-EMS) повідомила про передачу Силам спецоперацій США (USSOCOM) першого з трьох замовлених підводних апаратів DCS на літій-іонних батареях для транспортування бойових плавців.

Dry Combat Submersible (DCS) – підводний пілотований транспортний засіб «сухого» типу, що вміщає двох членів екіпажу та вісім бойових плавців зі спорядженням. Повна підводна водотоннажність апарата складає 30 тонн, довжина – 12 метрів, автономність і час перебування під водою 24 години, дальність плавання в підводному положенні – 60 миль на швидкості 5 вузлів, глибина занурення (робоча) – більше 36 метрів, гранична – 100 метрів.

Апарат оснащений електродвигуном, що живиться від літій-іонних батарей (Lithium-ion Fault Tolerant – LiFT ™), які GA-EMS постачає головному підряднику – компанії Lockheed Martin.

Lithium-ion Fault Tolerant – LiFT

«Наша акумуляторна система LiFT продемонструвала свою ефективність в ході морських випробувань», – заявив Скотт Форні, президент GA-EMS. «Прийняття першого DCS з технологією LiFT, це суттєвий стрибок у напрямку задоволення попиту на акумуляторні системи, які пропонують більшу надійність, можливості та безпеку для підтримки критичних підводних операцій. Ми пишаємося тим, що є постачальником цього джерела енергії і сподіваємось побачити, що транспортні засоби DCS з акумуляторнами LiFT на борту отримають визнання ССО США».

Модульність LiFT та стійкість до відмов одиночних елементів дозволяють запобігти неконтрольованому та катастрофічному каскадному відключенню літій-іонних елементів, покращують безпеку персоналу та платформ, забезпечуючі при цьому енергію для виконання місії. Системи LiFT пройшли суворі морські випробування ВМС і були класифіковані для використання на підводних транспортних засобах міжнародним акредитованим реєстратором та класифікаційним товариством Det Norske Veritas Germanischer Lloyd (DNV-GL), що додатково демонструє безпеку функціонування архітектури системи батарей LiFT.