![У Польщі почали масове будівництво місцевих стрільбищ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjicjYmFnxPYH4DDQQM3xucDEpHhTBkMe6W1WfhyphenhyphenyK0vlr_dLxSACDio7DmL-8mvo9O0bi4kL07vyN7ZH1ci1hMXW-xEIm-5UQ0Lrxq6Sz-5nEKsuov_OglbTVJzshZ90nn4lnuSL-dutc/s1600/578-3.webp)
Контракт передбачає будівництво стометрового стрільбища в Глоговці за майже 2 мільйони злотих, із готовністю на кінець 2020 року. Від Міноборони муніципалітет отримає 1,5 мільйони. Незабаром очікується підписання подібних договорів із муніципалітетами інших повітів.
Проєкт реалізується у рамках більшого проєкту «Стань солдатом Республіки Польща».
Угода передбачає, що протягом наступних 10 років власник зобов'язаний забезпечити доступ до об'єкта, зокрема для військовослужбовців збройних сил, співробітників поліції, неурядових організацій зацікавлених у стрілецькій підготовці, охоронних компаній та учнів військових класів.
![У Польщі почали масове будівництво місцевих стрільбищ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh40vPWL2VZwkMzfvTnVitaNXEcaYgEH_PNs8OI0bEv_gKG14W0wZYyATGIpKDd9fQMDiTgFhoq4PRvOV8LPzI7WOGBnQ9A1B20Gvv5V6umLVt5gPJBTYHHK0KlefiFBfVt9-27YxOZRt4/s1600/uid_38e67eb6db614ce41a2a552163ed5da91525702018062_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg)
«Завдяки субсидії, отриманій від Міністерства національної оборони, в нашій комуні буде збудовано перший заклад цього типу в регіоні. Ми завжди відкриті до проєктів розвитку, тим більше, що потреба у цьому проєкті є наслідком зростаючого інтересу мешканців до спортивної стрільби та попиту на вдосконалення навичок. Доступ до стрільбищ підвищує обізнаність щодо оборони, заохочує молодь до військової служби та сприяє до підготовки до дій у кризових ситуаціях. Я сподіваюся, що вже наприкінці літа тир буде функціонувати та забезпечить чудові умови для занять спортом», – зазначив Рішард Єдрух, голова Триньчанської комуни.
![У Польщі почали масове будівництво місцевих стрільбищ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjS8vIyb2IIfIGVra8AFowEHyQqtPoj1XN9coUxwHffzwRYnG8WLajtePxwCfgOh6VMDCxUZLOTUAKDN5VTMuJDW9Tpf5kkbD4lbVkXDbFVRlMGkMpjS-g6TZCKAGNqbwKAqswx9LEtTtM/s1600/0007CGFGI58PT435-C321-F4.jpg)
Читати також: Територіальної оборони в Україні немає – є народне ополчення зразка 1941-го – Cергій Кривонос