У Польщі почали масове будівництво місцевих стрільбищ

У Польщі почали масове будівництво місцевих стрільбищ

Міністерство національної оборони Республіки Польща підписало перший контракт з одним з муніципалітетів на будівництво стрільбища за держпрограмою «Стрільбища у повітах».

Контракт передбачає будівництво стометрового стрільбища в Глоговці за майже 2 мільйони злотих, із готовністю на кінець 2020 року. Від Міноборони муніципалітет отримає 1,5 мільйони. Незабаром очікується підписання подібних договорів із муніципалітетами інших повітів.

Проєкт реалізується у рамках більшого проєкту «Стань солдатом Республіки Польща».

Угода передбачає, що протягом наступних 10 років власник зобов'язаний забезпечити доступ до об'єкта, зокрема для військовослужбовців збройних сил, співробітників поліції, неурядових організацій зацікавлених у стрілецькій підготовці, охоронних компаній та учнів військових класів.

У Польщі почали масове будівництво місцевих стрільбищ

«Завдяки субсидії, отриманій від Міністерства національної оборони, в нашій комуні буде збудовано перший заклад цього типу в регіоні. Ми завжди відкриті до проєктів розвитку, тим більше, що потреба у цьому проєкті є наслідком зростаючого інтересу мешканців до спортивної стрільби та попиту на вдосконалення навичок. Доступ до стрільбищ підвищує обізнаність щодо оборони, заохочує молодь до військової служби та сприяє до підготовки до дій у кризових ситуаціях. Я сподіваюся, що вже наприкінці літа тир буде функціонувати та забезпечить чудові умови для занять спортом», – зазначив Рішард Єдрух, голова Триньчанської комуни.

У Польщі почали масове будівництво місцевих стрільбищ
Читати також:Територіальної оборони в Україні немає – є народне ополчення зразка 1941-го – Cергій Кривонос