![Санітарний катер ВМСУ Сокаль готовий до COVID-19](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg9gmm2_BfdIS8brdsBa1LMP0iiDHJAWjANalP7aj-vMrBEPSYeeMutwN5QHFrJ0K1O7EZvhhEoI8sdudZ2mCh8PbHGULVRUojFEz33BiV3k4mOyvAtPFFlkX0a4g7vpxSO1r7XQvrYlS0/s1600/578.jpg)
Про це повідомляє Інформаційне агентство Міністерства оборони «АрміяInform».
Катер призначений для пошуку, евакуації та порятунку постраждалих у морі. Внутрішні приміщення катера розділені на медичну частину і частину, де знаходиться екіпаж. На судні є два ізолятори, один загальний, інший для важких хворих. Катер обладнано операційною з приладами, які фіксують пульс, тиск, температуру, де можна проводити лікувальні процедури.
Повідомляється, що санітарний катер забезпечено дезінфекційними засобами та необхідними медикаментами. Також для екіпажу та хворих організовано окреме харчування.
![Санітарний катер ВМСУ Сокаль готовий до COIVID-19](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjRF-KJ_IC00pYQsT6sWLXB5sKwYoNvzLjGSZ3qr9W0U0V-8nMFIz_jKrbSnYedXq8yQ2MFe5vqXIiS43BAVkfPRqsKaJChnW2UFLY9ObhShysgKafJw_TuLmXiOR3MdbBgUTu8eAtMl8g/s1600/dsc_0905.jpg)
![Санітарний катер ВМСУ Сокаль готовий до COIVID-19](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhHoUGuJIssuq9grP9vLo2Cl3gaXZFd9oaYtnCKVRxfQ56BD3lpVSwKHpnAFvt0vyPr4lhKtRVGjQLJDk0bTC1cYqAZzFVqKYN7MhylKRqA2MNrshAYkvJLr0l7jnKIEcxLeifZjrXut0s/s1600/dsc_0907.jpg)
![Санітарний катер ВМСУ Сокаль готовий до COIVID-19](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgrztUJbk55ejLtGSn-PxrmHN1FGQybZIoub3X6Bzuh1N0bpcKHA6ADAXXvM_MTKxCy4C3Y7mkzT6vBEhhJQwAHXqEttLamBCADbH3I27H1qsRONs4KfOmixafe8_4KTJFMqajlMsvwwQQ/s1600/dsc_0912.jpg)
![Санітарний катер ВМСУ Сокаль готовий до COIVID-19](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhfXvUZjIsWqun7hwmX2BnIdjiDICfXjpkZvMCOk_xjb8aOriVdej11Jm3jYAso2y6vPqQfyi09jELFxrcAo5xMbfuWbcwoBQa9ZNoFD7MMHSJI6-LV0pKWtWBzbEtPVar6_70A-4X9NXo/s1600/dsc_0915.jpg)
Катер побудований у 1983 році у Польщі на судноверфі «Вісла» (Гданськ) за проєктом СК620. У складі Чорноморського флоту СРСР перебував у якості пасажирського катеру ПСК-1410.