У Береговому розміститься частина ДШВ

У Береговому розміститься частина ДШВ

У Береговому, що на Закарпатті, дислокуватиметься військова частина Десантно-штурмових військ ЗС України – 3-я батальйонна тактична група 80-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на систему публічних закупівель Prozzoro, де напередодні було оголошено тендер на проєктно-вишукувальні роботи (інженерно-геологічні вишукування) по об’єкту: «Будівництво пункту постійної дислокації для розміщення військової частини А2582» у місті Берегове, Закарпатської області.

Роботи з проєктування буде проводити Державне підприємство Міністерства оборони України «Центральний проєктний інститут».

У лютому цього року військовослужбовці 48-ї інженерної бригади Командування Сил підтримки приводили у належний стан територію колишнього лікувально-трудового профілакторію (ЛТП) у Береговому, котрий було передано на баланс Міністерства оборони України.

У Береговому розміститься частина ДШВ Прибирання території колишнього ЛТП в Береговому Фото: Facebook/Золтан Бабяк

Попередньо озвучувалась інформація про розміщення у Береговому одного з батальйонів 128-ї гірсько-штурмової бригади, що базується на Закарпатті.