Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 27.03.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

субота, 2 травня 2020 р.

Fincantieri перемогла в тендері на створення фрегатів для США

02.05.20
Fincantieri перемогла в тендері на створення фрегатів для ВМС США

ВМС США обрали пропозицію італійської компанії Fincantieri в якості основи для перспективного багатофункціонального фрегату класу FFG (X).

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на Defense News.

Запропонована Fincantieri модифікація фрегату класу FREMM перемогла пропозиції Huntington Ingalls Industries (HII), General Dynamics Iron Iron Works з фрегатом Navantia F100 та Austal USA з оновленою версією свого прибережного бойового корабля-тримарана.

Fincantieri перемогла в тендері на створення фрегатів для ВМС США

Вартість контракту на опрацювання деталей конструкції перспективного фрегату і створення головного корабля складає 795,1 млн доларів. Контракт передбачає опцію створення ще дев’яти нових фрегатів. В такому випадку загальна вартість 10-річного контракту збільшиться до 5,58 млрд дол. Перший фрегат буде коштувати 1,2 млрд доларів. Надалі передбачається, що ціна перспективного фрегату за одиницю буде зменшена до рівня 900-950 млн дол.

FFG (X) має бути бути невеликим багатоцільовим кораблем оснащеним модифікованою версією РЛС Raytheon SPY-6, багатофункціональнлю бойовою інформаційно-керуючою системою (БІКС) «Іджіс» (Aegis combat system) від Lockheed Martin, універсальними вертикальними пусковими установками на 32 комірки, а також системами самооборони.

За контрактом, американські ВМС надають значну частину обладнання, включно з варіантом радіолокатора AN/SPY-6, що використовується на есмінцях класу Arleigh Burke Flight III, ці витрати не включаються до зазначених 5,58 млрд доларів.

Перший фрегат має бути готовий в 2026 році, очікується, що на той час на різних стадіях готовності будуть вісім кораблів. Другий фрегат ВМС розраховують замовити в квітні 2021 р.


Читайте військово-морські новини на каналах Naval Pages у Telegram, Twitter та у Facebook