Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 11 червня 2020 р.

МВС затвердило перелік спеціальностей Нацгвардії, що включає фахівців тактичних ракет і підводних човнів

11.06.20
національна гвардія україни

Міністерство внутрішніх справ наказом від 29.04.2020 № 367 затвердило нові переліки військово-облікових спеціальностей і штатних посад рядового, сержантського і старшинського складу Національної гвардії та відповідних їм військових звань і тарифних розрядів посад.

Наказ, якій набрав чинності 26 травня, зокрема містить спеціальності фахівців тактичних, оперативно-тактичних, крилатих, протичовнових ракет, надводних кораблів та підводних човнів, а також багато інших не притаманних специфіці Національної гвардії. Проте це не означає, що Нацгвардія розгортатиме ракетні частини чи матиме свій флот – насправді цей перелік просто повторює аналогічний документ Міноборони, що зроблене з метою уніфікації обліку особового складу та військового обліку резервістів і військовозобов'язаних.

Затверджений документ також впливає на розмір грошового забезпечення, адже він визначає тарифні розряди посад – посадові оклади, що є базовою частиною розміру місячного грошового забезпечення військовослужбовців.


Посилання на повні тексти нормативних документів з питань грошового, речового, житлового та соціального забезпечення можна знайти на сторінці сайту «Норми забезпечення військовослужбовців» .