![суднозавод Паллада](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj_QxNlXtMzVfCYCLhTb3zY6EEvjPpRFeC8peKWgTs4T9LKqPlQwMGWMi_MXZ7O4cbGeq7lmZ0Md8uAN69piv5xYKk9qN1mruUITkuDvuIPyv5JRX3F-fnUKwNQDSVarS5SnMFZs7J2kH8/s1600/578.png)
Про це повідомляє Херсонская мастерская новостей.
Гроші на погашення заборгованості (близько 7 млн грн) виділив ДК «Укроборонпром», до структури якого входить верф. «Це фінансова допомога, яку треба буде повернути після продажу дока, якій закінчують будувати», – зазначив директор підприємства Валерій Маломан
Крім дока, фахівці заводу почали проєктування нового плавучого причалу з надміцного «морського» бетону. Споруда довжиною 60 і шириною 7 метрів призначена для швартування суден, у тому числі військових кораблів – наприклад патрульних катерів типу «Айленд», отриманих нещодавно Військово-Морськими Силами від БОХР США.
При цьому мобільний причал, за допомогою буксира, можна транспортувати у будь-яке водоймище та легко там встановлювати. Міноборони готує тендер для закупівлі подібних причалів на 23 млн грн, і херсонські корабели зі своєю пропозицією планують взяти участь.
Також на «Паладі» завершили реконструкцію складського комплексу у своїй причальної «стінки». Тепер він може прийняти близько 3 тис тонн різних вантажів.