![Емоційна промова матері «кіборга» на марші захисників](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjGoKhWnZ-qAvP30e35_hmVwdCoO_CFYMKiFPD3EefQ6gicCUcjrVXt6jHBzzQL2mBnxHdbUWbDp4jotoGTN43SQV3HnHMMwgzZ1TN2tKyJsOVpnirRGb89KiCqPsYJkmq6fP2RgpmZNqE/s1600/578.jpg)
Під час маршу захисників до Дня Незалежності у Києві мати «кіборга» Дениса Поповича «Денді» попросила називати її сина не «загиблим», а тим, хто віддав життя за Україну. Жінка попри сльози і біль втрати прийшла на марш, адже вважає, що нині мусить бути у Києві, бо відчуває, що її син є теж на марші. 24 серпня вулицями Києва пройшли учасники війни на Донбасі: спочатку відбувся «Марш захисників України», а після нього ще й «Хода ветеранів».