![Коронавірус не завадить призову резервістів на Харківщині](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgm6XmkOy8XTOeeHHcqxiC-7BTXJzvXtfDVYAOl-YA7wrf9J-mJVYJw7HVXbJb7czBK511rp61r1QV7UGWV7b9G6n9ehegxxLx-Ikcx7rpF7UxdeJwFujkzDh42d9NE3EGjQ9eylfDALlw/s1600/578.jpg)
Про це сьогодні під час брифінгу повідомив Харківський обласний військовий комісар полковник Юрій Калгушкін та директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської облдержадміністрації Олексій Максимов.
“ Організація взаємодії між штабами зони та районів ТрО, виконання завдань за призначенням підрозділами бригади тероборони, набуття певного досвіду керівниками всіх рівнів, оперативне реагування на зміни в ситуації – такі основані питання, що відпрацьовуватимуться під час навчань. Уже тепер працюємо із тими, кого можуть викликати на навчальні збори. Напередодні призову всі вони пройдуть медогляд та обов'язково здадуть ПЛР-тест
– розповів обласний військовий комісар.
Також полковник повідомив, що з початку року в Харківський області проведено десятки заходів з метою зміцнення територіальної оборони, до яких було залучено тисячі військових, військовозобов'язаних та резервістів. «Отже, поступово наша область та вся Україна нарощують свій оборонний потенціал», – зауважив Юрій Калгушкін.