![Центр спецоперацій закуповує страйкбольні автомати](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEibGD0dEzYHpDwtq45dD-K0B2IL-eCFMTqZKnQUcBUZaYJQ5G9JY3ELKBuIcl59lu7h9o4fmXvpMtrGMJROlUqJemfxNU5Vdx5BVi0zrgvmVxXz6x1QBLf5x4GM9jNE8WG4i44HWvwhoF8/s1600/578.jpg)
Так, за результатами торгів, за спрощеній процедурою, на порталі публічних закупівель військова частина А2077 придбала 9 автоматів страйкбольних спеціального призначення E&L АК-74С за 109 тисяч гривень (з ПДВ). Строк поставки товару – до 01 вересня 2020 року.
У торгах брали участь ФОП ГОНЧАРЕНКО С.Г та ФОП ПОТЕРЯЙЛО О.Ю. пропозицію першого (110,8 тис грн) відхилено через невідповідність умовам тендеру. Учасник запропонував страйкбольний автомат AKS-74 СМ.040 CYMA з алюмнієвого сплаву масою 2950 г, проте за умовами вага має бути 3,5 кг - 3,7 кг, а матеріал – феромагнiтний метал. У результаті переможцем було визнано ФОП ПОТЕРЯЙЛО О.Ю. з автоматами АКС-74 E&L тайванської компанії E&L Airsoft вартістю 111,3 тис грн, яку додатковою угодою зменшили до 109 тисяч.
![Центр спецоперацій закуповує страйкбольні автомати](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjaAGCPiphvnBaDX_rHgpUOXyrZo5d_pksfB1Z92_x9v-rxkGUfl4yxsCP4PGJojCiy6vn30GydoleBsP6b0IY3gCPtOQIQY_2GZA1XtjO0semQC1neXA_Hcj5lqoYUWgnQysqzZX5VYo8/s1600/1.jpg)
Нагадаємо, що, окрім страйкбольної зброї, українські військові для тренувань також закуповують пейнтбольне обладнання та системи лазерної імітації типу MILES.