![Шалений успіх книги атовця вдарив по самолюбству української книжкової богеми](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg_uHfCIkXmt0HhuXujGGaTW8NtcmEFOV9JVUp38ihzbAyzqzghDM3z-Kn_9U2bWf81rmn0NB5Z61r1CI7pdqGhzCt2MxFVxyQR3O5MWbVlhPrpEpJXpObWUZ1RbQAG4yCrdJW5G7ALSAI/s0/960-1.jpg)
Автора книги, що вже вийшла майже 30 тисячним накладом, звинуватили у брехні, щодо кількості виданих та проданих книжок, зокрема такі поважні люди як Олександ Красовицький (власник видавництва «Фоліо»), Богдан Горбай (директор видавництва Yakaboo), Валенина Савицька (заступниця директора видавництва «Нора-Друк», Анетта Атноненко (власниця «Видавництво Анетти Антоненко»), інші українські письменники (зокрема белетрист Андрій Кокотюха висловився гранично просто: «пиздить він») та літературні оглядачі, зокрема демонструючи свою зневагу та переходячи на особисті образи.
«Сліди на дорозі» – бестселер, написаний десантником-ветераном російсько-української війни. Роман виданий самотужки, без видавництв, став однією з найбільш продаваних книг в Україні і створив прецедент в українській літературі.
У відповідь на звинувачення Валерій Ананьєв записав відео: «Ананьєва звинуватили в брехні. Відповідаю», у кінця якого зокрема наводить документальні докази щодо накладу, а також демонструє банківські фінансові транзакції пов'язані як з видавництвом книги, так й з прибутками, які на сьогодні склали декілька мільйонів.
Серед іншого у відео йдеться про один з майданчиків «світського обговорення» книги і її автора, яким став пост журналістки та літературної оглядачки Інни Корнелюк, де представники книжкової богеми у коментарях іноді висловлювали не дуже богемні речі.
![Шалений успіх книги атовця вдарив по самолюбству української книжкової богеми](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj4XcJ8IjtJt89oTBhe6vvfT4DMvbcWvS1lkRjwctERsEeoQMFqgF8l2DRm5pK6ssOHzDeo2QUKcgXdC8J5yBplunVQnNG5ZE24IuXI2O9hyAR-1YnrgUqLh6Ty3sLpl76g5oyMgxs9bvs/s0/kokotuha.jpg)
![Шалений успіх книги атовця вдарив по самолюбству української книжкової богеми](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhWchQaGdkEKrnz4G4x4NNAhPlo06_fWx3Gc7zTw0tGd7hXeCsZZ2_ZTCKDLigXkrM3alyTLQO1xIxT-AAdoVJ0M4PcrFI2b8zIohtjrP9SI4gwyXdmk-mGekexNJZW6Yk_3tRma4YwJF8/s0/korneluk.jpg)
![Шалений успіх книги атовця вдарив по самолюбству української книжкової богеми](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjM5hlGdav8zp5lHBleBh_8nTx36fUVnGqolOH6bA9qq58uh5W_d7z8sh4TBYbNPxjKSZZvhlFIu3CTj7jOqqaufG-pJPLPWivm71lSkaBtLtRUrn3oKK8DipILJjda0r7lcsdxNUSeWi0/s0/antonenko.jpg)