![7000 резервістів бригад територіальної оборони візьмуть участь в Об'єднаних зусиллях 2020](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhjlEx8FO8qhgTBtnMil5ofCkFxVwtqWRUZ7aAissvN4_gALA9BUoydS-QHUwhyphenhyphenYnK5Kt1bbIF-hfOP4Mhb2bJYc4VP4_cq9UND64JzcHhFGObRgyZjrYUsiBvCiV6mDFyTyMHel1lc9m8/s0/578.jpg)
Про розгортання бригад територіальної оборони (ТрО) та їх завдання розповів командувач територіальної оборони Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Анатолій Баргилевич.
“ Так, дійсно, під час навчань «Об’єднанні зусилля 2020» визначальну роль приділяється органам управління військових частин територіальної оборони. Зокрема, планується розгорнути всю систему територіальної оборони від стратегічного до тактичного рівня до командно-спостережного пункту включно. Також планується розгорнути майже у всіх областях України штаби зон територіальної оборони та штаби районів ТрО на чолі з головами обласних державних адміністрацій та головами районних адміністрацій
Головне завдання – відпрацювати та перевірити всю систему управління територіальної оборони Збройних Сил України. Виявити слабкі та сильні місця. Планується долучити до відпрацювання практичних дій близько 7 000 резервістів. Вони будуть виконувати завдання спільно з іншими складовими сектора безпеки оборони. Також буде перевірена взаємодія штабів зон територіальної оборони з бригадами ТрО.
Голови обласних адміністрацій виступатимуть у ролі керівників штабів зон ТрО. А бригади, що будуть залучені спільно з підрозділами поліції та Національної гвардії, будуть комплексно відпрацьовувати поставлені завдання, щоб досягти оперативної взаємодії і сумісності для виконання завдань.
Служба зв`язків з громадськістю КСВ ЗС України