Українців які користуються ВКонтакте візьмуть на облік поліції

українців які користуються ВКонтакте візьмуть на облік поліції

Українських користувачів російської соціальної мережі «ВКонтакте» візьмуть на облік поліції. При цьому правоохоронці будуть розслідувати факти поширення контенту.

Про це на онлайн-конференції «Перспективи диджиталізації країни і ризики кібербезпеки» заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов.

Він нагадав, що згідно з українським законодавством про санкції, "ВКонтакте" не має права працювати на території України.

Ми сьогодні займаємося цими питаннями, фахівці розуміють, про що йде мова. Вони дуже швидко змінюють проксі... Ми вважаємо, що найближчим часом з допомогою наших іноземних партнерів це питання буде вирішено

Крім того, він звернув увагу на те, що українські користувачі мають розуміти всю відповідальність поширення російського контенту.

Це має бути так само їх відповідальність. Навіщо вони це роблять, і для чого вони це роблять. Вони будуть перебувати на обліку. Якщо вони далі будуть поширювати російський контент, то вони будуть мати певний клопіт з нашою поліцією, з нашими силовими структурамиВикористані джерела: prm.ua