Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 20 жовтня 2020 р.

Зеленський заявив що не дозволить зменшити бюджет армії

Зеленський не дозволить зменшити бюджет армії

Президент Володимир Зеленський, під час звернення з трибуни Верховної Ради, заявив, що не дозволить зменшити бюджет армії на 2021 рік – як мінімум він залишиться на рівні цього року.

«У 2020 році бюджет на армію став найбільшим в історії України. В часи коронакризи він не зменшився ні на гривню. І не розганяйте, будь ласка, «зраду», що у 21-му році ми скоротимо кошти на військо. Я не дозволю цього зробити. Як мінімум, вони будуть на рівні цього року. Тобто понад 117 мільярдів гривень. Тобто на 15 мільярдів більше, ніж в епоху білбордів про армію», – сказав президент.

Нагадаємо, що затверджений Урядом проєкт Державного бюджету на 2021 рік, попри зростання на 21 млрд видатків на безпеку та оборону, передбачає зменшення бюджету Міноборони.

Хоча зменшення майже й не велике – 0,11% (або 127 млн), хорошого у цьому мало, враховуючі що ЗСУ потребують кардинального переозброєння. Особливо на тлі зростання бюджетів МВС на 5,2% (або на 4,9 млрд грн), Служби безпеки України СБУ майже на 23% та Держспецзв'язку на 36%. Найбільше пощастило Службі зовнішньої розвідки – її бюджет виріс одразу на 69,5%.

Зеленський не дозволить зменшити бюджет армії Зеленський не дозволить зменшити бюджет армії Зеленський не дозволить зменшити бюджет армії