Міністерство оборони знайшо кошти на «Нептун»

Міністерство оборони знайшо кошти на Нептун

Цього року кошти на закупівлю берегового ракетного комплексу «Нептун» не були передбачені. Проте Міноборони такі прийняло рішення про його закупівлю, шляхом перерозподілу коштів, ще поточного, 2020-го року.

Про це повідомляє офіційний сайт відомства з посиланням на міністра оброни Андрія Тарана, який заявив, що буде здійснено перерозподіл коштів у межах державного оборонного замовлення. Від закупівлі якого озброєння відмовляться на користь «Нептуна» не повідомляється.

Мали відбутись всі передбачені процедури. Тепер комплекс може замовлятись і закуповуватись як серійний зразок. Найближчим часом сформуємо офіційне замовлення, завдання щодо кількості та термінів їх постачання. Необхідні кошти для закупівлі у наявності

Також у Міністерстві оборони вишукано кошти, які будуть спрямовані на подальшу реалізацію ракетно-реактивної програми. Наступним етапом, за словами Андрія Тарана, має стати робота над створенням корабельного варіанта комплексу «Нептун» (раніше планувалось, що наступним етапом буде авіаційний варіант для Су-24).

Ті ж ракетні катери, що проєктуються сьогодні для потреб ВМС України, вже мають бути адаптованими для використання протикорабельної ракети, що входить до складу РК «Нептун»

Нагадаємо, що днями Міністерство оборони без конкурсу придбало 1200 наметів радянського зразку типу УСТ-65 і УСБ-56 за 77,2 мільйонів гривень.