![Три частини Нацгвардії отримали почесні найменування](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEigDb_2XPp3EGtdooBXmhKVRWW-okhkrg-GaxSHtKrntr0KLLRoI-rkuBGvqLniotTg8OA8xvdlO3M36RXbwGT6Qmu619KdU2nlmD0g8DvvOXKsjaRP8YYzyiu-7GllgAFrtnRjGlQmy9A/s0/578.webp)
3-я бригада оперативного призначення згідно з указом №436 отримала почесне найменування «імені полковника Петра Болбочана» та надалі іменуватиметься — 3-я бригада оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України.
40-й полк згідно з указом №435 наділ іменуватиметься «імені полковника Данила Нечая».
Указом №434 ім'я генерал-майора Олександра Радієвського присвоєне 16-му полку охорони громадського порядку, який надалі іменуватиметься – 16-й полк охорони громадського порядку імені генерал-майора Олександра Радієвського Національної гвардії України.
Глава держави вручив командирам цих підрозділів стрічки до бойових прапорів.
![16 полк охорони громадського порядку імені генерал-майора Олександра Радієвського Національної гвардії України](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgcMwYvkPUIDj8sGnP9PeFU0cF6_5sN5Cpc4hyaUcvVbXyc7YFoQ5yShWWqngrI5nPEWnv4cN4F9oHbZ2Y4pQxOPwsE8jwCpLbvag2UU2304znacs0UN2UX8dVGDkwF8oPUcLearip4dpQ/s1600/prprprprp_15.jpg)