ЗСУ випробували Bayraktar TB2 та Javelin на Ширлані

ЗСУ випробували Bayraktar TB2 та Javelin на Ширлані

Під час навчань на полігоні «Широкий лан» відпрацювали застосування безпілотників Bayraktar TB2, протитанкових керованих ракетних комплексів FGM-148 «Джавелін» і «Стугна».

Про це повідомляє військова інформаційна агенція «АрміяInform»

Одна з механізованих бригад ЗС України відпрацювала на полігоні навчання батальйонних тактичних груп з бойовою стрільбою у наступі в урбанізованій місцевості, дії малих тактичних груп, завдавання зосередженого ракетно-авіаційного удару тощо.

Особливу увагу приділено комплексному застосуванню високоточної зброї, засобів РЕБ, автоматизованих систем управління та іншого сучасного озброєння. Крім того, в навчаннях активно використовували безпілотні літальні апарати, які здійснювали розвідку й надавали цілевказівки на ураження цілей противника. Також перевірено спроможності безпілотників типу Bayraktar TB2, які виконали завдання без практичного завдавання ударів по цілях

Ефективне бойове застосування продемонстрували бойові розрахунки протитанкових ракетних комплексів типу «Джавелін» і «Стугна». Також активну участь у навчаннях брала авіація Повітряних Сил за участю штурмової, винищувальної та бомбардувальної авіації.

ЗСУ випробували Bayraktar TB2 та Javelin на Ширлані

Однією з особливостей навчань стало відпрацювання штурму містечка з подальшим блокуванням і знищенням незаконних збройних формувань. Крім того, у процесі тренувань учасники навчання відпрацьовували навчально-бойові завдання з використанням сучасної лазерної системи імітації бою, зокрема системи двостороннього вогневого контакту «Лазертаг».