Автор:
Харківський прикордонний загін ДПСУ на відкритих електронних торгах придбав безпілотний авіаційний комплекс (БпАК) DJI Matrice 200 за 2 мільйони гривень.
![Харківський прикордонний загін купив БпАК Matrice 200](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh7ea5KT-3CVeITErQztwqeT9KO3BwsgxCqsmprIv6_STIs_LuDdRGCqLVSRHLB5WfuYkWC6NWwAclF_mZfB7wE47pvbtdVs3-L7Q4IfCRCwZcPayGqwyXoQxjg1dJR5zjUzdr7P3fg-V4/s0/578.jpg)
У торгах взяли участь дві компанії – це ТОВ «Смарт Трейдінг Груп» і ТОВ «Ю.Ей.Ві.Дистрибуція», яка перемогла у тендері. 25 листопада між переможцем і військовою частиною 9951 було підписано договір №459-20 на поставку комплексу до 15 грудня 2020 року.
Нагадаємо, що 18 листопада ця ж компанія, за результатами іншого тендеру отримала контракт на 4 БпАК Matrice 200 від Головного центру підготовки особового складу ДПСУ «Оршанець».
Комплектація комплексу така сама як і для навчального центру: три квадрокоптери, станція наземного управління, різні камери, обладнання, запчастини, інструменти, автомобільний причеп та витратні матеріали для 100 годин польоту. Детально комплектація розписана тут.