![Міноборони ввело в експлуатацію сучасне модульне містечко](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgSI8FYWib0u11jwNuQ6dymdZiqj2BJMMxMxPz8Vx9IhQyECEDFmM4YNXz6IhI09VSdABdR_dl3DPIDczML7SNFggG_SvpczEuYzqZRMGWFhPPNVminQjIfzl8IMRsSLMUbAS6Gb-DIa94/s0/578.jpg)
На Херсонщині ввели в експлуатацію польовий табір модульного типу «Новоолексіївка», призначений для підрозділів Командування об’єднаних сил ЗСУ, які несуть бойову службу на південному напрямку.
Модульне містечко, на замовлення Міністерства оборони, було побудоване силами 26-ї окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту України, у дуже стислі строки, всього за три місяці, адже будівництво зазначеного об’єкту розпочалося лише у вересні цього року.
Загальна площа об'єкту 3,42 гектари, з якої 790 квадратних метрів – житлова зона.
Військовий табір повністю автономний, має усі необхідні для побуту та несення служби комунікації, зокрема: електромережі, водопровід та каналізацію і складається із 46 різнофункціональних модулів. У тому числі, 24 розраховані на проживання особового складу, 4 – для харчування, 2 – для медичного забезпечення, 5 – для інженерно-технічного забезпечення, 1 – для побутових потреб і 7 модулів мають спеціальне призначення.
![Міноборони ввело в експлуатацію сучасне модульне містечко](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiliqqqoYn9BYBymVHDzIFBfKZTltdMmeOj1-afrOElPOXGhh-Oc52Y2vmkD5LwNQ2Sx3-meb0z_BnYbbuhrQFMJQJDyDIMnv8a9lqD8NGpaDDaqcHuUY8QpDV3M04Rh4aYcIlFE0P2g10/s1600/1.jpg)
![На Херсонщині збудували польову базу модульного типу](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiapNg_11R-l5hcJV2EoDlqhjIvy8WlvmMJIJJDzQEHl20txj8Vy6ZpVdyKJ1Ah6cSyg48FW9v3yx1f1wpR0HAU1-DPMInrypoe0_wtsTYfOSTDolwHDV-qTOzEWpKiZADXEywnZsXN2tA/s1600/118785053_1177602899285854_6436469810991924901_o.jpg)
![Міноборони ввело в експлуатацію сучасне модульне містечко](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhwyPekFQ7PlCsJoTTx-31HLJOSYmJq_OZS_WYb1pEHy874nXpRp9L0QN0K6xHHEyZsc3NVhllf4l4jZ2VOea5ko8FaUc7nXPPWnCHowwCKuxJvjf-0Cig3fnf6BfSwNddGT-aR2sNNLj0/s1600/2.jpg)
![Міноборони ввело в експлуатацію сучасне модульне містечко](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi7Cwf41Km32aR1fOyiYJfFrTU0JDrr5W___HNw5wiHFXCbzBY_0tscmNEWMCQLDSE4Ds6oUReQpg22FL5zEVOmfz7iQiHyv_BkHtsuCkl8NvKaOJiWuxXo_YIvKJsShvVwJwliBOb1FD0/s1600/6.jpg)
![Міноборони ввело в експлуатацію сучасне модульне містечко](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfrvAfDacY6YJq2QWBwaLI28HdEMTF6DY7Le4nJ35OwZDHmuMsXkVaFgNySWIVGvQX5Ofg3FNuafZ6TsG3qCJM0weoOPrdl0oGxn1wqKtiiRlWMWua_27nMCktXuQXmN-jAKV-TWknscA/s0/3.jpg)
![Міноборони ввело в експлуатацію сучасне модульне містечко](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjdWME5KgDNE8pHXYGAuTqYYBHbxf3KCLjhODSTwHHM56PX3oeoITtdS94AmgqIzXnYl7vMZnFrDZwVAykV0U2ITuNAhzC5aOB8s-Bq7HW4cZcGKFB3bs1XXuz_aei_TbmmzDx41VNT-ko/s1600/5.jpg)
![Міноборони ввело в експлуатацію сучасне модульне містечко](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfBMA0K9VJkrDqPfhY6AAOH7DV5TfQgdOJ3FntBR5DfzltRQNXWZ-xB0LEzjvji-pDaCjdHlWvhiG4dB-qIIpyccd_WxyCJAl6zxJwm-aXNUjNLmsySzLtFJ1HVUZxuaolqXj9OB_eU74/s1600/4.jpg)
![На Херсонщині збудували польову базу модульного типу](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjj5PgXBqp-RpoDo0jDGEEz-QzmnXwrdGUZ8g7qIWIUGYCO73Yb1xhag-H2pRmqhyphenhyphen9JjGaRAZiz8P-h22ZsM8d_9_q152HrODdznn1l8boBYvLSz-oDSNKIEeZZPFEh4XksYP_KKlWgwJo/s1600/118811090_1177602199285924_545820037234510312_o.jpg)