![Румуни допоможуть розробити нове Положення про корабельну службу ВМС України](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpNdrJfO99yUAjNv38sealjTpqe8z6M0agWS_ZT_BWk5K_QXIib0TSR-OJFHcHvuS3EgLmOtA23kle1r2Yb3AQkKr5fHVVbe-f3vm76zWLpUNso3_-KxtpPUPVIeI2UCnglhBKwW-Iogs/s0/578.webp)
Румунські фахівці допоможуть Військово-Морським Силам ЗС України перейти на нові стандарти і порядок організації служби за стандартами Північноатлантичного альянсу.
Так, 8 лютого, у режимі онлайн-формату було проведено українсько-румунську конференцію з питань розробки Положення про корабельну службу ВМС, повідомляє пресслужба флоту.
На конференції обговорили надання румунською стороною консультаційно-дорадчої допомоги, адже румунські ВМС проходили шлях переходу від власних стандартів на стандарти НАТО і добре знайомі з проблемами, які можуть виникати під час переформатування служби.