Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 22 лютого 2021 р.

Сапери територіальної оборони передають досвід курсантам

Сапери тероборони передають досвід курсантам

Воїни-резервісти харківської бригади територіальної оборони закладати вибухівку під шляхопроводи, ставити протитанкові мінні поля і розміновувати місцевість.

Всі завдання занять з інженерної підготовки територіали відпрацювали з курсантами військової кафедри Дніпровського національного університету залізничного транспорту де готують фахівців Держспецтрансслужби. Воїни ТрО охоче поділилися знаннями, що засвоїли в бойових умовах чи здобули під час закордонного навчання, повідомляє АрміяInform.

— У Дніпрі п’ятеро наших резервістів здобувають вищу військову освіту і погони «молодшого лейтенанта запасу», – розповів командир бригади підполковник Андрій Бородін. – Більшість залучали до міжнародних навчань НАТО «Весняний шторм – 2019» в Естонії. Інші хлопці добре навчилися військової справи за шість років перебування в харківській теробороні.

Сапери тероборони передають досвід курсантам

— Ми кілька років поглиблено вивчаємо методи ведення диверсійної та контрдиверсійної боротьби. Тож, уміємо мислити як диверсанти. Свої навички передали старшокурсникам. Звісно ж, за два дні сапером не стати і всіх тонкощів справи не охопити. Проте, наші підопічні чітко усвідомили, яку небезпеку нестиме лише 200 грамів тротилової шашки за умови розумного поводження з нею, – розповів сержант резерву харківської бригади ТрО Геннадій Макаренко.

Сапери тероборони передають досвід курсантам Сапери тероборони передають досвід курсантам