![ЖБТЗ передав ЗСУ п'ять відремонтованих БМП-2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjONrccKVUEx4_LdvPP_nJwe5JEV1PoEm20ZMYWN_N_QRXrOCi8f4qSNhyqUCJTm4maWeU_dtqKwUIndEIQoJbmJgoHI3p06G2X67zbkX0wJev0x4CDaH8LZt161TDwsLcYqKTIZaVcqDY/s0/384.webp)
Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (ЖБТЗ), в рамках державного оборонного замовлення на 2021 рік, передало військовим 5 БМП-2 після капітального ремонту.
Попри достроково виконані роботи, з оплатою з боку Міністерства оборони знов проблеми, що вже вкотре цього року повідомляє пресслужба Укроборонпрому.
Бойові машини отримали сучасні навігаційні системи, оптичні прилади та приціли, фари інфрачервоного випромінювання з використанням діодних ламп, також БМП-2 оснащені гусеничними стрічками вітчизняного виробництва. Частина з них – власного виробництва ЖБТЗ, інша – харківського заводу ім. В.О. Малишева.
Варто зазначити, що БМП-2 перебуває на озброєнні з 1980 року. На сьогодні застаріла радянська машина не відповідає сучасним вимогам до БМП, зокрема щодо вогневої потужності, ергономіки, протимінного та броньового захисту.
![ЖБТЗ передав ЗСУ п'ять відремонтованих БМП-2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEirE_x-NOuGjppPH7sJP8j6fv6A0P7Ex-1HMGpoAeFzpG7SrdHx5vVm9hzEfHk3dDWfCv6dWcyyTIQhMpGjehyphenhyphenmgw_JnHQWluB6EHULweKhH4oYk9i5GLvG0WyIN_m42XxKeebIxYC3cdw/s0/zhbtz_2.jpg)
![ЖБТЗ передав ЗСУ п'ять відремонтованих БМП-2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhA_2WlqwbjFXFHFSoQxBO8tibY3_2d0O85n13FslYkyEhESYZSTPB5xXLP0JJSlW5zGQq4Z3bdI9ptQQZDLvXtJ4xkJ2r6IfPbc3KYTeHbmiL4g44QyELwIRuRbhVmb7RGo1acftQeboo/s0/zhbtz_3.jpg)