Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 16 квітня 2021 р.

Укроборонпром передав ЗСУ паливозаправники КрАЗ, які зламались через три місяці експлуатації

Автор: Олексій Махно
45 завод передав ЗСУ паливозаправники, які зламалисть за три місяці експлуатації

У січні-березні цього року 45-й експериментальний механічний завод (45 ЕМЗ) відремонтував та передав Збройним Силам України партію паливозаправників АЦ-10-260.

Про це сьогодні повідомив Державний концерн «Укроборонпром», до складу якого входить вінницьке підприємство. Зазначається, що 45-й завод якісно та у встановлений термін відновило паливозаправники, майстерні та рухомі ремонтно-зарядні станції.

Крім того, повідомляється, що Державне підприємство «45 експериментальний механічний завод», самостійно виготовляє 70% спецінструменту для танкоремонтних майстерень ТРМ-80Д, майстерень технічного обслуговування МТО-80Д і ремонтно-зарядних станцій ПРЗС-70Д.

Водночас у розпорядженні Ukrainian Military Pages є документи (повідомлення про виклик представників постачальника та рекламаційні акти), які засвідчують, що попередня партія паливозаправників АЦ-10-260 на базі КрАЗ-260, яка була передана одній з військових частин логістики Збройних Сил України у військах прослужила лише три місяці.

На початку цього року машини були відправлені на забезпечення військ, що виконують завдання в районі проведення операції Об'єднаних Сил, але вже у березні нові паливозаправники були не спроможні виконувати завдання, а військовим довелось складати рекламаційні акти та викликати представників підприємства-постачальника.

У восьми паливозаправників АЦ-10-260 було виявлено негерметичність роздавальних коробок, переднього, середнього та заднього мостів, підтікання мастила з сальникових ущільнювачів, які пересохли через старість.

При цьому паливозаправники були виготовлені 45-м експериментальним механічним заводом у листопаді 2019 року, рік перебували на зберіганні, а у листопаді 2020 року надійшли до військової частини де експлуатувались 3 місяці з 12 визначених гарантійним терміном.

45 завод передав ЗСУ паливозаправники, які зламалисть за три місяці експлуатації 45 завод передав ЗСУ паливозаправники, які зламалисть за три місяці експлуатації