![Луганським кадетам подарували журнали з дівчатами](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjM6Tf6my_QH2IYaXLgzbMVGDl74McbC29ICwy8kUC44LrrCZ1XUMNvvc5rlIMq-878Cje11xMBQ6R450_xaYdCD7SHD4hQJ-tQeoHk1JQWUgGWG48gG-bXCZMnht0JT_g7ndPwihE9NrE/s0/320.webp)
Кадетам Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» подарували журнали «Пані військова».
Презент зробили під час візиту до ліцею Міністра культури та інформаційної політики України Олександра Ткаченка, який перебуває в районі проведення ООС із робочою поїздкою, повідомляє інформаційна агенція Міністерства оборони України «АрміяInform».
Повідомляється, що військовий журналіст інформагентства АрміяInform підполковник Назар Волошин, який наразі виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил, передав для бібліотеки навчального закладу черговий випуск дайджесту АрміяInform «Пані військова».
Подарунок прийняв начальник ліцею бригадний генерал Валерій Ємбаков.
![Луганським кадетам подарували журнали з дівчатами](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7_2Ib6PEyyEN6X8WC_MvfB3B4iMcCFJSGAv5e6qUKQHxtckrQGiElCzeWf_bORIGwaQtUQWH9oo8Ta8MVVnPFdhg3UFrUAjpt-0qJJWdHUB6B70gFRRhyphenhyphenVSPQD2IvZnPGD7iX_BPSKrs/s0/3.jpg)
![Луганським кадетам подарували журнали з дівчатами](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjk7qibARbAlnWKtgHla583Hh_JKOtq2HElr1-DaJJi4ZrtlqV3RMqWeYopZkhzRG7kuyYI47Y39kGAp-zhtVcyQfU3U7gK447MVCJOyK0oCYSZCiuG0f5qhyC4YJujZDmksbv3173ru5E/s0/2.jpg)
Луганський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою було створено в 1993 році наказом начальника Головного штабу Збройних Сил України як один із найперших ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою в Україні. Заклад створили на базі частини майна Луганського вищого військового авіаційного училища штурманів.
У 1996 році ліцей передали у власність Луганської обласної територіальної громади.
За активну роботу з військово-патріотичного виховання молоді у 2003 році, розпорядженням Кабміну, закладу присвоїли ім’я героїв Молодої гвардії. Своє теперішнє найменування – Комунальний заклад «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії», ліцей отримав у 2011 році.
У серпні 2014 року територія ліцею була захоплена російсько-терористичними окупаційними силами, а навчально-матеріальна база розграбована та знищена. З листопада 2014 року заклад було переміщено на підконтрольну Україні територію у м. Кремінна Луганської області.
![Луганським кадетам подарували журнали з дівчатами](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjezMgwgTMUqVniGFMJLMaKMOy3L2rcGDB-PpY9xUe1qur2KLd4Z3rwfa40OtUpOrCYCM2hmSNJTUe2qzJ7v_fjiY_dIdq5QkOozwYdd5j-l8qIg9bh-M2FvdeDKXP7LJXtz87lY5V51aw/s0/5.jpg)