Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 31 травня 2021 р.

«Українська бронетехніка» планує до кінця року виготовити дослідний зразок в рамках проєкту «Вільха-М»

Компанія «Українська бронетехніка» до кінця року має завершити розробку складових частин ракетного комплексу (РСЗВ) «Вільха-М» та виготовити дослідний зразок.

Про такі перспективні плани йдеться в оприлюдненій фінансовій звітності підприємства.

Повідомляється, що у 2021 році підприємство планує завершити розробку складових частин реактивної системи залпового вогню «Вільха-М», приступити до виготовлення дослідного зразка та його випробувань, виконати підготовку до серійного виробництва таких складових.

Ймовірно йдеться про бронювання базового шасі, як це було зроблено компанією з КрАЗ-7634НЕ та КрАЗ-63221 зі складу дослідного дивізіону ракетного комплексу «Нептун».

Нептун

Нагадаємо, що у 2019 році було представлено новий макет пускової установки РСЗВ «Вільха-М», який мав новий дизайн та елементи схожі з тими, які компанія «Українська бронетехніка» використовувала при бронюванні машин комплексу «Нептун».

Вільха-М

І якщо перший макет пускової установки точно можна було ідентифікувати як шасі КрАЗ-7634НЕ, то оновлений вже більше схожий на шасі Tatra T815-7 8х8 чеського виробництва.

РСЗВ Вільха старий дизайн Перший варіант макету ПУ РСЗВ «Вільха-М» на шасі КрАЗ-7634НЕ (© Архітектон)

Пускова установка РСЗВ Вільха отримала новий дизайн Макет ПУ РСЗВ «Вільха-М» зразка 2019 року (© Архітектон)

Tatra T815-7 8х8 Шасі Tatra T815-7 8х8