Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

вівторок, 22 червня 2021 р.

На липневі збори херсонської бригади тероборони виділили понад 400 тисяч гривень

 збори херсонської тероборони

У липні відбудуться збори 124-ї окремої бригади територіальної оборони Херсонської області. На їх проведення з обласного бюджету виділили 414 800 гривень.

Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

Серед завдань, які відпрацьовуватимуть на навчальних зборах: вдосконалення навичок стрілецької, тактичної, військово-інженерної та медичної підготовки, зв’язок і обмін інформацією між системами управління, навички захисту території, об’єктів і комунікацій, а також налагодження взаємодії з іншими складовими сектору безпеки.

У ході проведення зборів територіальної оборони військовослужбовців залучать до патрулювання блокпостів та населених пунктів разом із військовослужбовцями Національної Гвардії України, а також – до охорони стратегічних об’єктів і адміністративних будівель.

Нагадаємо, що на проведення позапланових навчань з територіальної оборони, які відбулися у квітні 2021 року, обласні депутати виділили 2,5 млн грн.