![збори херсонської тероборони](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjlRbjIta6WlLY5TfLts2889Tjg8YFhdlNSIwoYQDrYGwBqblgDBWxKkL46m1dumpusOmESspMICjN4WQOwCG-J9s9uRU9-U5hF66L_9a4i2j7lzbNzOJwQphBFuPREoNT7R1hULMQfvA0/s0/0.webp)
У липні відбудуться збори 124-ї окремої бригади територіальної оборони Херсонської області. На їх проведення з обласного бюджету виділили 414 800 гривень.
Про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.
Серед завдань, які відпрацьовуватимуть на навчальних зборах: вдосконалення навичок стрілецької, тактичної, військово-інженерної та медичної підготовки, зв’язок і обмін інформацією між системами управління, навички захисту території, об’єктів і комунікацій, а також налагодження взаємодії з іншими складовими сектору безпеки.
У ході проведення зборів територіальної оборони військовослужбовців залучать до патрулювання блокпостів та населених пунктів разом із військовослужбовцями Національної Гвардії України, а також – до охорони стратегічних об’єктів і адміністративних будівель.
Нагадаємо, що на проведення позапланових навчань з територіальної оборони, які відбулися у квітні 2021 року, обласні депутати виділили 2,5 млн грн.