![Луцькі нацгвардійці отримали нову емблему](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEihtcD1Iuyrnj0QjJgSSi50JVyRQmTQEf1omEWpIdzpbkpWs0xNhfy_1eu-9NBmahQUhRiYYv-EYSy1gcOijecSsOBXkZu25NHuM8HZO_PucWVmdXKyO3zzm42CfVn4Qzc6tVlHwhbKWZE/s0/0.webp)
Батальйон Нацгвардії розташований у Луцьку отримав нарукавні емблеми з гербом Волинської області. Емблеми з елементами символіки областей та міст тепер стандартні для частин НГУ.
Відповідний дозвіл на використання символіки депутати облради надали ще у грудні 2019 року. Нині ж луцькі гвардійці офіційно отримали нові емблеми для повсякденної та польової форми одягу, повідомили у військовій частині 1141.
Нова емблема являє собою круг темно-зеленого кольору з кантом синього кольору. У центрі міститься зображення щита з заокругленою нижньою частиною червоного кольору із білим хрестом з розбіжними кінцями, який символізує герб Волинської області (герб Волині – срібний хрест на червоному щиті).
Для польової форми кант емблеми та хрест на щиті виконуються в оливковому кольорі, щит у темно-зеленому (польовий варіант емблеми зображено на фото).
![Луцькі нацгвардійці отримали нову емблему](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi36lZB1rJaZEZE435f4ybVii2ACGuE3TASrd_-OUFCsE2lt6IAP9tCAjpHah38eZvZJUIxcpK0SfelJZuADrnbCRj9ONdaBfTs1d5h7kHlishXZWxgZif2eLqN7THMLWggbb5iThMs8ck/s1600/2.jpg)
Нагадаємо, що герб Волині також відтворений на нарукавній емблемі 1-ї Галицько-Волинської радіотехнічної бригади ЗС України, проте із грубою помилкою.
Розробники спробували поєднати в ній історичні земельні герби Галичини (у синьому полі золотий лев) та Волині. Однак герб Волині відтворений невірно: замість срібного хреста у червоному полі, на емблемі зображено червоний хрест на срібному полі (прапор Англії).
![Фахівці вказують на проблем впровадження нової символіки ЗСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj3OAH87Sv0E827BvDItzWTuxKYeZIHLVRocv_Bbj-RK_HWuE7MS-KEEWJ-MJnV8i71-Qtuc2FZJMI5iXtDk10X_1nef1HMs0qyEMSzMEfeqhhoW2NrHumugN-iyM0gJLuamkBrMj3PsYA/s1600/1.jpg)
На цю помилку звернули увагу фахівці Українського геральдичного товариства, які направили відповідне звернення до Головнокомандувача ЗС України з приводу проблем, які призводять до зниження рівня та грубих помилок при створенні нових емблем для військових частин.
Читати також: