![У ХНУПСІ розповіли на чому літають курсанти](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhbRGaVIp-og0msidL20GTu7DXfdAuWIQ4ugrhn_rJAjgDszzoX6D8A-Ea-05tkSN6tjdGf0e9ZNhb9cBAJ_stV7euiNqUkiTLQrMX1bg3HJWDZmdUNHTecof46oAq9TPXygciEhMX2SG0/s0/0.webp)
Курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проходять інтенсивну льотну практику на 11 аеродромах та у цивільних льотних школах.
Зокрема льотна практика включає до шести льотних змін на тиждень та проходить на 11 аеродромах: із них на 7 аеродромах Повітряних Сил (Чугуїв, Васильків, Івано-Франківськ, Кульбакіне, Гавришівка, Бориспіль, Канатове) та 4 аеродромах армійської авіації Сухопутних військ (Новий Калинів, Броди, Полтава, Чорнобаївка), повідомляють у ХНУПС.
Курсанти 2-го курсу проходять первинне навчання на одномоторних літаках типу (AT-3, R-300, Tecnam P2002FJ, K-10, ХАЗ-30) в 4 льотних школах.
Курсанти 3-го курсу (за профілем транспортної авіації) проходять льотне навчання у 2 цивільних льотних школах на одномоторних та двомоторних літаках типу (XIAT-650, K-10, AT-3, R-300, BE-79 та P2006T).
Льотна підготовка курсантів проводиться на 4 типах літаків (Су-25, Міг-29, Л-39, Ан-26) та 2 типах вертольотів (Мі-2, Мі-8).
Всього льотну практику проходять близько чотирьохсот курсантів університету.
![У ХНУПСІ розповіли на чому літають курсанти](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6fty33hCOKqS4rRrqrSLfqF0_YA9BOcBjNaCZUe6OnIPmc0G9UtU7EuSET5gMvy12PMqJL0dXh4jM_Hp07zsaLiZ_3Z_vRq6F1_LeAxZMq2lWr-K7Vvn4Ar3ZIX-oREQZpP-cWHR4XmQ/s1600/225258509_2906505256326573_2811742562915901701_n.jpg)